Tento web se již neaktualizuje
přejděte prosím na nový web www.easysupport.cz

Úvod › O nás

O nás

Společnost EASY SUPPORT, s.r.o. jsme založili v roce 2001. Od původní činnosti, poskytování factoringu z vlastních zdrojů soukromým subjektům, jsme přešli k investování vlastního kapitálu do nově založených společností založených za účelem jejich dalšího prodeje - tazvaných ready made společností a zakládáním společností klientům na míru. Této činnosti se věnujeme dodnes.

Prodáváme ready made společnosti, zakládáme s.r.o. a a.s. a poskytujeme potřebný servis

V nabídce máme stále dostatek ready made společností připravených pro převod na nového nabyvatele do 24 hodin kdekoliv v České republice.

Prodáváme především akciové společnosti a společnosti s ručením omezeným. Poskytujeme doplňující servis spojený s vývojem každé společnosti, jako je například rozšíření formy podnikání, jmenovaní nových jednatelů, převod či rozdělení obchodního podílu, navýšení základního kapitálu, transformace s.r.o. v akciovou společnost, případně fůze společnosti.

Pomáháme klientům založit s.r.o. a a.s. dle jejich požadavku. Rychle a profesionálně.

Společnostem také poskytujeme sídla, tzv. office house. K dispozici jsou vám naše adresy v Praze, Brně a Ostravě.

Máme pobočky v Praze, Ostravě a Brně - jejich adresy najdete v kontaktech.

Náš tým

fotografie člena Jaromíra Doleželová

Jaromíra Doleželová

vedení společnosti

Ve společnosti jsem od samého počátku a podílela jsem se na jejím vzniku a zařazení na český trh. Jeden díl mé práce spočívá v jednání za společnost ve vztahu ke třetím osobám, státním institucím a úřadům. Druhým dílem práce je udržovat veškeré aktivity ve společnosti v účetním a evidenčním systému Pohoda. Třetí a nejdůležitější díl práce je starat se o pracovní kolektiv a udržet hladký a ničím nerušený chod společnosti.

  • tel.: +420 605 256 329
fotografie člena Gabriela Bordovská

Gabriela Bordovská

ready made společnosti, prodej společností

Do společnosti jsem vstoupila hned po jejím vzniku v roce 2001 a podílela jsem se na jejím zdárném rozvoji. V současné době jsem na pozici obchodníka s ready made společnostmi. Mám na starost komunikaci s klienty a zajišťuji veškerý nezbytný servis spojený s prodejem akciových společností a s.r.o., nebo se zakládáním společností "na klíč". Své pracovní místo mám v Ostravě, takže pečuji o zákazníky převážně z Moravy.

  • tel.: +420 737 666 789 
fotografie člena Monika Agler

Monika Agler

zakládání s.r.o., a.s.,ready made společnosti, office house v Praze, sledování legislativy

Ve společnosti jsem od roku 2002. Žiji v Praze a pečuji o zákazníky převážně z Čech. Ve společnosti jsem na pozici poradce pro nově zakládané s.r.o., a.s., a obchodníka s ready made společnostmi. Mám na starost komunikaci s klienty a zajišťuji veškerý nezbytný servis spojený s prodejem akciových společností a s.r.o., nebo se zakládáním společností "na klíč ". Zároveň mám za úkol sledovat legislativní vývoj v České republice a začleňovat nové zákony do praxe.

  • tel.: +420 731 761 497
fotografie člena Lenka Strnadelová

Lenka Strnadelová

office house v Ostravě

Má hlavní pracovní činnost se soustřeďuje na správu poskytnutých sídel klientům (office house). Pečuji o klienty, kteří vyžadují pravidelné zasílání pošty a eviduji vše nutné v našem administrativním systému. Dále mám na starosti přípravu podkladů pro zakládání firem, tzv. ready made společností, které jsou určeny k následnému prodeji. Pracuji s účetním systémem Pohoda, ve kterém eviduji veškeré události stran poskytování sídel a zakládání firem.

  • tel.: +420 605 931 209

Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!