ÚvodTémata poradny › Potřebujete rychle podnikat a zvažujete založit s.r.o.?

Potřebujete rychle podnikat a zvažujete založit s.r.o.?

Potřebujete rychle podnikat a zvažujete založit s.r.o.? Rychlé (do 1-2 dnů) a jednoduché založení s.r.o. s minimem vložených prostředků je u nás možné.

Přemýšlíte-li o založení s.r.o., máme pro Vás novinku. Od června 2016 lze založit s.r.o. – tzv. jednoduché s.r.o. s vlastním kapitálem (od 1. ledna 2014 je možné stanovit nově od 1,- Kč) rychle a levně. Rychlé je založení s.r.o. proto, že jej do obchodního rejstříku zapisuje notář. Levné – z téhož důvodu. Odpadají totiž poplatky za kolky, které při podání Návrhu na zápis společnosti do OR vyžaduje soud (6.000,- Kč). A navíc je notářský zápis o založení takovéto společnosti o polovinu levnější – oproti založení s.r.o., jak jsme jej znali dosud.

Nechte nás pomoci Vám se založením s.r.o. do dvou dnů a neplaťte víc, než je potřeba. S námi založíte s.r.o. obvykle za konečných 10.000,- Kč vč. všech poplatků, vyřízení živnostenského oprávnění, až po zápis společnosti do obchodního rejstříku.

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!