ÚvodTémata poradny › Založení s.r.o. a splacení základního kapitálu do 20.000,- Kč

Založení s.r.o. a splacení základního kapitálu do 20.000,- Kč

K 1.1.2021 vyšla velká novela ZOK. Přijetím této novely ZOK došlo k důležitám změnám, které ovlivní zejména proces zakládání s.r.o. a jiných kapitálových společností.

Jednou z pozitivních změn je, že při založení s.r.o. se základním kapitálem do 20.000,- Kč se tento kapitál nebude muset splácet v bance, ale přímo k rukám správce vkladu. Což je pro naše klienty úleva – nemusí před založením s.r.o. do banky a předávat zpět potvrzení o splacení základního kapitálu. Zřídit účet společnosti v preferované bance je možné až po zápisu společnosti do OR, kdy bude mít IČ. Nemusí tedy do banky 2x. Domluvte si s námi termín založení s.r.o., zašlete podklady pro přípravu listin a Notářského zápisu, a vše vyřídíme během 15 minut. Ještě ten den zajistíme Výpis z Živnostenského rejstříku, a postaráme se o zápis nově založené společnosti  do obchodního rejstříku – cca do 24 hodin můžete začít podnikat.

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!