ÚvodTémata poradny › Sídlo firmy v Praze

Sídlo firmy v Praze

Výhody ready made společnosti

V předešlých článcích jsme psali, proč je stále výhodné pořídit si pro podnikání ready made s.r.o. nebo ready made a.s. Oproti založení společnosti ušetříte koupí ready made společností spoustu času. Základní kapitál máte již plně splacen a to ve výši 50.000,-, 100.000,- nebo 200.000,- Kč. U ready made a.s. je základní kapitál také plně splacen a to ve výši stanovené zákonem, tedy 2,000.000,- Kč. Stačí zavolat nebo napsat, sdělit nám požadavky a my vše kolem převodu ready made společnosti a zápisu změn do obchodního rejstříku ihned zajistíme.

Výhody sídla firmy v Praze

A proč ready made společnost v Praze? Stále platí, že podnikatelských subjektů v hlavním městě je mnoho a úřady v Praze jsou značně vytíženy. Dá se předpokládat, že kontroly státních institucí nebudou v takové míře jako na jiném území České republiky. Také to, že sídlo ready made společnosti je v Praze, může působit na obchodního partnera lépe a v neposlední řadě má ready made společnost v Praze stále více podnikatelských možností.

Oproti založení s.r.o. nebo a.s. si lze ready made s.r.o. nebo ready made a.s. pořídit okamžitě, do 24 hodin za společnost můžete jednat a zároveň se stáváte jejím vlastníkem. Ready made společnost má již přiděleno IČ, je zapsána v obchodním rejstříku, ihned tedy můžete s touto ready made společností s.r.o. nebo a.s. podnikat. Dle vašeho přání lze na ready made s.r.o. nebo ready made a.s. změnit název, sídlo, počet jednatelů, společníků, doplnit předměty podnikání, atd. Kontaktujte nás a podnikejte s ready made s.r.o. nebo ready made a.s. se sídlem v Praze ihned, s minimem časových ztrát a bez starostí s legislativou.

Pomohla vám tato rada? Sdílejte ji, třeba pomůže i někomu dalšímu. Děkujeme
Služby


Zavoláme vám

Zadejte své telefonní číslo, v pracovní dny v čase 8-18 hod vám do 60 minut zavoláme. Telefonicky vyřešíme vaše dotazy i objednávky.
*Zadáte-li číslo mimo stanovenou dobu, kontaktujeme vás následující pracovní den.
Copyright 2012 Všechna práva vyhrazena.
EasySupport - Zůstaňte v klidu a nechte to na nás!